Tandemové seskoky

Tandemový seskok je jedinečný způsob jak si vyzkoušet nejjednodušší, nejbezpečnější a nejrychlejší cestou volný pád. Všichni, kdo odmalička sní o pocitu ničím neomezeného letu, mají možnost si právě tyto pocity vychutnat za pomoci zkušeného, profesionálního parašutisty.
 
K tandemovému seskoku není třeba žádný výcvik ani lékařské prohlídky, stačí přijet ve sjednaném termínu na letiště a my se o Vás postaráme. Tandemový seskok může absolvovat kdokoliv ve věku od 8 let a maximální váze 95 kg (vyjímky po telefonické domluvě).
 
Po krátké asi 15 minutové instruktáži, během které Vám tandempilot vysvětlí vše důležité, si obléknete naši kombinézu, ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok a zapůjčíme Vám ochranné brýle. K seskokům používáme nejpoužívanější a nejoblíbenější zahraniční padákovou techniku SIGMA, vybavenou automatickými zajišťovacími přístroji Cypres. Tyto seskoky s Vámi provádí zkušení tandempiloti (více než 2000 seskoků).
 
Poté nastoupíte s tandempilotem do letadla a stoupáte do výšky potřebné k seskoku (letadlo stoupá cca 15-25 minut). Během stoupaní si Vás tandempilot k sobě připoutá speciálním postrojem a po dosažení požadované výšky (3000 – 4000 metrů) přijde na řadu výskok. Následuje cca 40-50 vteřin volného pádu rychlostí cca 200 km/h. Ve výšce 1500 metrů otevře tandempilot padák a následuje přibližně 6-8 minut letu na padáku. Poté už následuje jen bezpečné měkké přistání na matičku zemi.
 
Po přistání přijdou gratulace příbuzných či přátel, od nás obdržíte Váš osobní CERTIFIKÁT  o absolvování tandemového seskoku a navíc Vám zůstává nepřekonatelný životní zážitek.
 
Celý průběh seskoku, od přípravy až po přistání, je možné natočit  digitální videokamerou a vyfotit zkušeným kameramanem-parašutistou. Ten získané záběry sestříhá, ozvučí a do 20-ti minut po seskoku obdržíte video záznam na DVD a fotografie pořízené profesionálním digitálním zařízením. Záleží jen na Vás, co si objednáte ...

Tandemový seskok můžete zakoupit jako dárek. Vystavíme Vám dárkový poukaz, který jsi vyzvednete buď osobně nebo Vám bude zaslán na dobírku. Platnost dárkového poukazu je jeden rok. Poukaz lze zakoupit také on-line na našem webu.