AFF výcvik

AFF je nejrychlejší, nejbezpečnější  a v současné době ve světě nejpoužívanější kurz volných pádů. AFF výcvik se skládá z jednoho tandemového seskoku (pokud jste ho již dříve neskočili), rozsáhlé pozemní přípravy a minimálně 8 skoků rovnou z výšky 4000m.
 
V první části (první 3 úlohy) s Vámi budou skákat dva instruktoři a každý seskok bude natáčen na kameru. Při letu na padáku budete vybaveni vysílačkou k případným dalším instrukcím od instruktora ze země.
 
V druhé části kurzu již budete skákat s jedním instruktorem a budete plnit nacvičené úlohy. Před každým seskokem je prováděna důkladná příprava a po každém seskoku probíhá rozbor tohoto seskoku u videa, které velice usnadní Váš postup učení ovládaní těla za volného pádu. Po absolvování AFF kurzu budete schopni zvládat základy volného pádu a letu na padáku a budete moci pokračovat v samostatných seskocích pod přímým dohledem Vašeho instruktora.

Pro AFF potřebujete zdravotní potvrzení od určeného leteckého lékaře (seznam v pdf). Pro více informací nás kontaktujte.